عطر رویالیون، انتخاب شیک پوشان

افراد با یادآوری عطر و رایحه‌ای که از خود به جای می‌گذارید، شما را به یاد می‌آورند. عطرهای متنوعی با هزاران روایح بویایی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید عطر دلخواه خود را مطابق با سلیقه بویایی که دارید، خریداری کنید. اما ما در شرکت پیشگامان تصمیم گرفتیم عطری لوکس و با غلظت بالا تولید کنیم تا در شان مردمان سرزمینمان باشد. عطر رویالیون، تنها برند عطرهای نیش شرکت پیشگامان به شم آرا هستند. در این مطلب به طور کامل شما را با عطر رویالیون آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

تاریخچه برند رویالیون

شرکت پیشگامان به شم آرا خالق عطرهای نیش و با کیفیت جهانی به نام عطرهای رویالیون است که در سال 1400 به بازار عرضه شدند. عطرهای رویالیون در دو رفرنس ادوپارفوم اینتنس (PARFUM INTENSE) و ادوپارفوم (PARFUM) تولید می‌شوند که هر کدام دارای سه عطر زنانه و سه عطر مردانه هستند. نام های هر کدام از مجموعه عطرهای زنانه و مردانه  برگرفته شده از حسی است که رایحه درون آن عطر، به مخاطب القا می‌کند. شیشه عطرهای رویالیون دارای سه رنگ مشکی، شفاف و سفید است. حجم عطرهای رویالیون 100 میل بوده، بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تا مدت‌ها از عطر خود استفاده کنید. در ادامه با کالکشن عطرهای رویالیون بیشتر آشنا خواهید شد.

تاریخچه برند رویالیون

عطرهای مردانه رویالیون

عطرهای مردانه رویالیون در دو رفرنس ادوپارفوم اینتنس و ادوپارفوم تولید می‌شوند که تفاوت آنها علاوه بر روایح در ظهر  شیشه‌هایشان نیز است. عطرهای رویالیون ادوپارفوم اینتنس دارای شیشه مشکی بوده که مایع عطر درون آن مشخص نیست. عطرهای ویگر (VIGOR)، میستری (MYSTERY) و چارم (CHARM) از عطرهای ادوپارفوم اینتنس رویالیون محسوب می‌شوند که هرکدام روایح منحصر به فردی دارند.

عطرهای مردانه رویالیون

طراحی  شیشه عطرهای ادوپارفوم شفاف بوده و به گونه‌ای است که شما مایع عطر را مشاهده خواهید کرد. عطرهای ادوپارفوم رویالیون نیز شامل پسج (PASSAGE)، چریش (CHERISH) و دِ مور (THE MORE) می‌شوند. عطرهای ادوپارفوم رویالیون دارای روایح خنک‌تری نسبت به عطرهای ادوپارفوم اینتنس هستند. همچنین جالب است بدانید که این عطرها نسبت به عطرهای ادوپارفوم از قیمت پائین‌تری برخوردار هستند.

عطرهای زنانه رویالیون

کالکشن زنانه رویالیون نیز، دارای دو عطر ادوپارفوم اینتنس و ادوپارفوم بوده که در حجم 100 میل قابل خریداری هستند. عطرهای زنانه با شیشه‌های سفید و شفاف طراحی شدند که در عطرهای ادوپارفوم شما می‌توانید مایع عطر را مشاهده ولی در ادوپارفوم اینتنس‌ها مایع عطرها قابل مشاهده نخواهد بود.

عطرهای زنانه رویالیون

عطرهای ادوپارفوم اینتنس زنانه رویالیون شامل گلمور (GLAMOUR)، سنتینگ (SCENTING) و ایندالج (INDULGE) می‌شوند که به دلیل غلظت بیشتر از قیمت بالاتری برخوردار هستند. کالکشن ادوپارفوم زنانه رویالیون نیز شامل لالابای (LULLABY)، کاملی (COMLY) و بریز (BREEZE) می‌شوند. عطرهای زنانه رویالیون دارای روایح گرم، شیرین و خنک هستند که با خیال راحت می‌توانید عطر دلخواه خود مطابق با سلیقه بویایی که دارید، انتخاب کنید.

قیمت عطرهای رویالیون

عطرهای رویالیون از ترکیب بهترین اسانس‌ها و در بالاترین کیفیت  ساخته می‌شوند، به همین دلیل ماندگاری عالی و رایحه دل نشینی دارند. قیمت عطرهای رویالیون به دلیل کیفیت بالا نسبت به سایر عطرهای موجود بازار گرانتر هستند. البته قیمت عطرهای ادوپارفوم رویالیون نسبت به عطرهای ادوپارفوم اینتنس قیمت پائین‌تری دارند. برای خرید عطر رویالیون می‌توانید از طریق سایت عطربار، تنها فروشگاه اینترنتی رویالیون، اقدام کنید.

رد بویی خود را با عطرهای رویالیون امضا کنید

عطرهای رویالیون از عصاره بهترین روایح و اسانس‌ها ساخته شدند که علاوه بر ماندگاری بالا، روایح منحصر به فردی نیز دارند. عطرهای رویالیون را در دوکالکش زنانه و مردانه ادوپارفوم اینتنس و ادوپارفوم می‌توانید خریداری کنید. شما تجربه خرید کدامیک از عطرهای رویالیون را دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account